Nasıl Destek Alabilirim

1 destek@kelesbilisim.com a email göndererek
2 İleitişim formunu doldurarak
3 destek.kelesbilisim.com u ziyaret ederek

KELEŞ BİLİŞİM

Form veya e-mail ile
ilettiğiniz talepler 2 Saat
içinde yerine getirilir.

Neler Yapıyoruz?

Hızla gelişen bilişim dünyasında değişen ihtiyaçlarınızı karşılayacak, hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacak, sizin yerinize düşünüp kararlar verecek, modüler web siteleri ve interaktif uygulamalar geliştiriyoruz.

Bize Ulaşın, Projenizi Beraber Değerlendirelim!

İşinizi internete taşımak istiyorsunuz, ancak aklınızı kurcalayan birçok soru var. Altyapı gereksinimleri, projenin teknik olabilirliği, maliyeti ve işlevselliği gibi bir çok soruyla karşı karşıyasınız. Projenizi genel hatlarıyla bize anlatın, beraber yol haritası çıkartalım.


Web Tasarımı

  Web tasarım süreciniz tamamlanıp siteniz yayına alındıktan sonra da siz müşterilerimizi web konusunda yalnız bırakmıyoruz. Herhangi bir değişiklik veya ekleme için her zaman destek sağlayacak bir tasarım ekibiyle arkanızda dururuz. İsteğinize bağlı olarak web tasarımınıza küçük dokunuşlar yaparak sitenizi modern ve güncel tutarız. Böylece kısa süreli web siteleri kullanmak yerine uzun yıllar güzelliğini ve güncelliğini koruyan web siteleriyle firma tanıtımınızı tam olarak yapmanızı sağlarız.
Gelişen internet teknolojileri ile birlikte firmalar, kişiler, çeşitli kuruluşlar veya çeşitli organizasyonlar web tasarım dünyasında yer kapma yarışını hızlandırıyorlar. Bu yarışta yer alabilmek için artık web sitelerinin çok daha fazla özelliğe sahip olması gerekiyor. Bir web tasarımı ilgi çekici olmalıdır.

Bunun yanı sıra navigasyonunun basit, program alt yapısının güvenilir ve çok iyi kurgulanmış olması en temel özellikleridir. Ayrıca, kolay ulaşılabilir, hızlı ve verimli çalışır olmalıdır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

 • Antetli kâğıt
 • Zarflar
 • Katalog, broşür
 • Fatura, irsaliye
 • Makbuz, dijital reklamlar,
 • Araç giydirme
 • Bina cephesi ve iç tasarımı
Kurumsal kimlik tasarımı, faaliyet gösterdiğiniz sektörde bende varım diyebilmek için yapılan imaj çalışmalarıdır. Kurumunuzun kendini ifade etme şeklidir. Kurumsal kimlik tasarımı, kurum duruşunu ve başarısını temsil eder. Ayrıca kurumunuzu güçlendirir ve rakiplerinizden ayrılmanızı sağlar. Müşterilerinize kalite ve güven çağrışımı yapar. Kurumsal kimlik tasarımı, saygın firmaların olmazsa olmazlarındandır. Bir firmanın reklam yatırımlarının başarılı olması için yapılabileceklerin başında gelen çalışmalardır.

Logo Tasarımı

 • Sadelik
 • Renk
 • Yazı Karakterleri
 • Oranlar
 • Özgünlük
Logolar, kurumsal kimliğe sahip işletmelerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Logolar firmaları temsil eder. Tıpkı bir ayna gibi sahiplerini yansıtırlar. Bu yüzden logo tasarımı yapılmadan önce firmanın bağlı olduğu sektör ile ilgili araştırma ve ön hazırlık aşaması gerekir. Daha sonra, işin uzmanı tasarımcılar tarafından özgün bir logo tasarım aşamasına geçilir.
Logo tasarımı yapılırken temsil ettiği kurumun, markanın renk, şekil ve işlevlerine uygunluğu göz önünde bulundurulmalıdır. Ayrıca kolay algılanabilir, sade, farklı, özgün olmalıdır.

Mobil Site

  Firmanızın mobil cihazlara uygun bir mobil sitesi yok mu? Keleş Bilişim ekibi olarak firmanız için günümüz teknolojilerini kullanarak en uygun mobil siteyi tasarlamaya hazırız. Masaüstü sitenizdeki yapıyı olabildiğince mobil sitenize uyarlayarak ziyaretçilerinizi yormadan istedikleri bilgiyi mobil sitenizde de bulmalarını sağlarız. Karşılıklı görüş alışverişi içinde amacınıza en uygun mobil sitenizi oluşturmak için sizleri bekliyoruz.
Mobil siteler, mobil cihazlarda görüntülenecek şekilde tasarlanmış sade, kullanımı kolay web siteleridir. Gün geçtikçe akıllı telefon ve tabletlere artan ilginin sonucu olarak tüm işletmeler için mobil siteler kaçınılmaz bir ihtiyaç olmuştur. Masaüstü bilgisayarlara göre tasarlanan web siteleri de bu tür cihazlarda görüntülenebilir. Fakat yüklenmesi oldukça uzun zaman alır. Oysa mobil kullanıcılar herhangi bir yerdeyken normal sitedeki her şeyi görmeden kolayca mobil siteleri ziyaret etmek isteyenlerden oluşur. Yani bir mobil site oluşturmayı düşünüyorsanız, mobil sitenizin navigasyon yapısının olabildiğince sade olması gerektiğini unutmamalısınız.

E-Ticaret

  E-Ticaretle alışıldık ticaret arasındaki en büyük fark eticaretin zaman kaybı olmadan hızla gerçekleşmesidir. Bugünlerde ön plana çıkan giyim eticaret sitelerinden örnek verelim. Giyim her insan için uzun zamanlar alan mağaza mağaza gezmeyi gerektiren yorucu bir alışveriş türüdür. Oysa eticaret yazılımı sayesinde sadece sayfalar arasında dolaşıp, parasal olarak da uygun giysiler bulunabilir. Böylece ne yorgunluk olur ne de fazla harcama yapılır. Satıcılar da her kesime hitap ederek ellerindeki ürünlere kolayca alıcı bulur ve saniyeler içinde ödemelerini alırlar.
E-Ticaret en basit anlamıyla, bilgisayar teknolojisi kullanılarak her türlü ürün veya hizmetin internet üzerinden alış ve satış işlemidir. E-Ticaret kapsam olarak iki gruba ayrılır. Bunlar B2B (Business to Business-Firmadan-Firmaya e ticaret sitesi) ve B2C (Business to Customer- Firmadan-Müşteriye e ticaret sitesi) sistemleri olarak adlandırılmaktadır. E-Ticaret denince genelde B2C türünde olan e ticaret sitesi akla gelir. Son kullanıcıya yani müşteriye yönelik olması bunda en temel etkendir

Web Programlama

  Web programlama aracılığıyla gireceğiniz veriler otomatik şekilde sitede belirlenen yerini alır. Girdiğiniz veriye göre sayfa sayısı çoğalır veya azalır. Web programlarının kullanıldığı sitede herhangi bir programcı ya da web site tasarımcısına ihtiyaç duymazsınız, sitenizin içeriklerini siz yönetirsiniz. Böylece sitenizin gerçek sahibi siz olursunuz.
Web program, web sitenizdeki içeriklerin sizin tarafınızdan istenildiği an ve kolayca, eklenmesi, değiştirilmesi veya güncellenme işleminin yapılmasını sağlayan uygulamalardır. Bu uygulamalar, statik görsellikten uzak, güncel ve işlevseldirler. Alışveriş siteleri, haber siteleri, forum siteleri ve bunlar gibi birçok site web programlamayla oluşur. Bu tip siteler sınırsız sayıda sayfa üretebilecek şekilde tasarlanır.

E-Katalog

  Web katalog, tasarımı farklı elektronik belge formatlarında hazırlanır. En yaygın kullanılanları PDF formatında ekatalog ve Flash tabanlı ekataloglardır. PDF formatındaki ekatalogların en büyük yararı yazı ve resimlerin kopyalanmasının sınırlandırılması, yazdırılamaması sadece önden dağıtılmış USB Token olanların bu dosyaları açabilmesi gibi güvenlik önlemlerinin kolayca alınabilmesidir. PDF formatındaki e-kataloglar Flash tabanlı e-kataloglara nazaran tasarımsal öğelerden biraz uzaktır. Flash tabanlı olan web katalogların görselliği en üst seviyededir.
Basılı katalog, dergi, kitap ve broşür gibi ürünlerinizi internet bağlantısı olan veya olmayan elektronik ortamlara taşımanızı sağlayan uygulamalara e-katalog denmektedir. E-Katalog, dijital katalog, web katalog ve e-broşür olarak da adlandırılmaktadır, fakat çalışma sistemi ve sunum yapısı itibariyle hepsi birbirinin aynıdır. E-Katalogun matbaadan çıkmış gerçek katalogdan farkı yoktur. Basılı katalogda olduğu gibi ürün veya hizmetlerinizle alakalı bilgileri ekataloglar da ayrıntılı olarak içerir.

Facebook ve Twitter Hizmetleri

  Bireylerin içerik, fikir, bakış açısı ve algı biçimlerini paylaştıkları bu çevrimiçi araçlar firma sayfası hizmeti sunuyor. Firma sayfaları birkaç adımda oluşturulabiliyor. Bu sayfalarda firmalar kendi sesini duyururken, müşterilerini de dinleyebiliyor. Kullanıcıların olumlu ve olumsuz tüm fikirlerini paylaştıkları bu ortamlarda şirketler ürün veya hizmetlerinin neyinin beğenildiğini veya beğenilmediğini anlayıp, nabız ölçüyor. Bu vesileyle firmalar eksik taraflarını görüp, düzeltebiliyor.
Birkaç yıldır sürekli dilimizde olan sosyal medya zaman, mekân sınırlaması olmadan internetin bulunduğu her yerden insanlara ulaşabildiğimiz, tanışmanın, iletişim kurmanın, tartışmanın esas olduğu iletişim ağlarıdır. Bu çok büyük iletişim ağında insanlara yardım eder, yardım alır, sorularına cevap verir ve kendi sorularınızı sorarsınız. Bu uygulamalar sayesinde yüz binlerce insana ulaşabilirsiniz.

Afiş Tasarımı

  Bir afiş tasarımı için en değerli özellik fark edilir olmasıdır. Bazı afiş tasarımları etkisiz ve yavandır. Dikkat çekici değildir. Afiş tasarımında başarılı sonuca varmayı sağlayan en temel faktörler şunlardır: mesajın açıkça ortaya konması, mesajı destekleyen görseller kullanılması, başlık, alt başlık, slogan gibi sözel anlatımların güçlü olması ve tüm bunların konumlandırılmasını göz alıcı şekilde yapacak yetenekli bir tasarımcıdır.
Afiş, halka açık yerlere asılan el yazması veya basılı kâğıt halinde karşımıza çıkan duvar ilanıdır. Afiş tasarımı, bir ürün ya da hizmeti tanıtmak için, festival, seminer, konser gibi kültürel etkinlikler için, politik bir düşünceyi ya da siyasi bir partiyi tanıtmak için ya da sosyal mesaj vermek için hazırlanabilir. Yani birçok sektöre amaçları doğrultusunda yardım eden önemli reklam araçlarından biridir. Yazı, resmin tamamlayıcısı olarak kullanılır. Yazılar resmin tamamlayıcısı olarak kullanılsa bile afiş tasarımlarının temel ögelerindendir. Bazen anlamsız bir yazı afişin büyüsünü yok eder. Kısaca afiş tasarımı kısa ve kesin bir ifade tarzıdır.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

  Bir afiş tasarımı için en değerli özellik fark edilir olmasıdır. Bazı afiş tasarımları etkisiz ve yavandır. Dikkat çekici değildir. Afiş tasarımında başarılı sonuca varmayı sağlayan en temel faktörler şunlardır: mesajın açıkça ortaya konması, mesajı destekleyen görseller kullanılması, başlık, alt başlık, slogan gibi sözel anlatımların güçlü olması ve tüm bunların konumlandırılmasını göz alıcı şekilde yapacak yetenekli bir tasarımcıdır.
Tasarım planlarında, taslaklarda ve site prototiplerinde çalışmalı ya da site dizayn edilirken yapılan değişiklikleri her bir adımda test ederek, tasarımın arama motorları için herhangi bir engel içermediğine emin olmamız gereklidir. Sitenin tasarımı sırasında seo'ya da önem göstermek gereklidir. Eğer ciddi olarak arama motorlarında üst sıralarda çıkmak istiyorsanız sitenizin bir seo danışmanı olması gereklidir. KELEŞ BİLİŞİM olarak bu hizmeti vermekteyiz. Sitenizin link yapıları, backlinkleriniz, özgün içerik, google gözünde siteniz v.s gibi kriterleri dikkate alarak sitenizin üst sıralarda çıkmasını sağlayabiliriz.

Tanıtım Filmi

  Tanıtım filmlerinden, Belgesellere, TV reklamlarından, Müzik kliplerine, Televizyon programlarından 3 boyutlu animasyonlara kadar her türlü film ihtiyacını karşılamaktayız.
Projelerimizi en tecrubeli ekip ve en iyi ekipmanla fiyat performans acisindan maksimum fayda sagliyacak sekilde tasarlariz.
Örneğin bir tanıtm filmi hazırlanırken, konu ile ilgili çekim yapılacak mekanlar belirlenmeli, o mekana göre ekip ve ekipman listesi çıkartılmalıdır. Mesela 2 metre tavan yükseliği olan bir yere jimmy jib götürmek israfken, bir fabrikada yapılan çekimlerde Jimmy jib yeri doldurulamayacak estetik görüntüler verebilir.

Mimari Modelleme

  3D modellemede, projeyi aslına uygun olarak çizmek yeterli değildir. Yapılan çizimin her haliyle hedef kitleyi etkilemesi gerekmektedir. Bu, alanında uzman, eğitimli tasarımcılar sayesinde mümkün olur. Projede yakalanmak istenen tarzı sunuma ne kadar gerçekçi aktarırsanız o kadar başarılı olacaktır. KELEŞ BİLİŞİM, bünyesindeki uzman kadro ile bu alanda sizlere en iyi hizmeti verecek ve sizleri farklı kılacaktır.
3D Mimari modellemede amaç; projesi çizilmiş olan yapının, projedeki aslına uygun olarak sunuma hazır hale getirilmesidir. Mimari modelleme sayesinde projeler en ince detaylarına kadar (kapı, pencere, seramik, mutfak, banyo, parke, tavan; peyzaj, yaşam alanları, cephe kaplama vs.) projenin temeli dahi atılmadan hedef kitleye sunulabilir. Bu, tek kare fotograf çıktısı ya da video animasyon şeklinde yapılabilir. Bu sayede sunum ve pazarlama faaliyetleri en etkin şekilde kullanılır, satışlar hızlandırılır.

Mimari Maket Yapımı

  Mimari maket ; özellikle anlaşılması güç,karmaşık ve çok büyük çapta projelerin algılanmasını kolaylaştırmak için sık olarak kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra mimari maket; günümüzde inşaat sektöründe reklam amacı ile satış ve sunum aracı olarak kullanılmak üzere tercih edilmektedir. Mimari Maket ; projelerin üçüncü boyuta çıkarılması ve uygulama öncesi varsa hataların tespiti ve bu yolla çok büyük maddi kayıpların önlenmesi bakımından da yapımı önem arz etmektedir.
Yapı sektöründe kullanılan bina maketleri, arazi maketleri, yol, köprü maketleri ve peyzaj amacı ile yapılan maketler, tapografik maketler mimari maket alanı içerisinde yer almaktadır. Mimari maketler çok eski zamanlardan beri yapılmakla beraber bugün teknolojinin sağladığı imkanlarla artık çok daha kusursuz ve detaylı olarak yapılabilmektedir.

Havadan Video Çekimi

  Yerden uzaktan kumanda ile yapılan uçuşlar esnasında tarafınıza verilen mobil bir monitör veya gözlük aracılığı ile uçuş esnasında yapılan kayıtlar canlı olarak takip edilerek, kullanıcı pilot ve kamera operatörü dilendiğinde an ve an yönlendirilebilmektedir. Havadan çekilen video görüntüleri gerekli bölümleri kesilerek stabilize ve ayarları yapılarak uygun müziklerle kurgulanarak 1920x1080 FullHD olarak teslim edilir. Çok yüksek kalitede RAW ve Jpeg formatlarında çekilen fotograflar orjinal halleri ile veya isteğe bağlı işlenmiş olarak teslim edilmektedir.
İnsansız hava araçları ile başta tüm türkiye ve dünya sathında havadan fotogtaf ve video çekim hizmetleri verilmektedir. Bünyemizde bulunan havadan görüntü alınabilen değişik büyüklükteki hava araçları ile 4k, 2.7k, 2.5k, 1920x1080 Full HD video ve çok yüksek çözünürlükte fotograf çekimleri yapılmaktadır. Hava çekimlerinde son sistem profesyonel video ve fotograf makineleri kullanılmaktadır. Özellikle havadan video çekimlerinde iki operatör görev almakta, bir kişi helikopteri yönetirken diğeri kamera açısı ve istenilen dönüşleri sağlamaktadır.

Toplu Mailing

  Nasıl Yapılmalı ?
 • Bir marka tarafından hedef kitleye gönderilecek olan mesaj alıcı açısından bir fırsat içermelidir.
 • Bu tip kampanyalarda doğru zaman çok önemlidir. Fırsat ve kampanyalar net olmalıdır. KELEŞ BİLİŞİM olarak amacımız maillerinizin sorunsuz şekilde inboxa düşmesini ve daha çok geri dönüş alabilmenizi sağlamaktır.
Mailing , Genel olarak mesajların hedef kitleye direk e-posta yoluyla gönderilmesi diyebiliriz. E-mail marketing’in markalar için en önemli avantajı maliyeti. Diğer reklam mecralarına veya internet reklam uygulamaları ile karşılaştırıldığında bu sistemin maliyeti yok denecek kadar az.
Yukarı